Projektas

Teritorija, kurioje suprojektuoti sklypai, virš jūros lygio yra pakilusi 19–23 metrų. Reljefas lengvai banguotas bei plento Šiauliai–Palanga lygmenyje. Nuo vyraujančių pietvakarių–vakarų–šiaurės vėjų saugos esantys pušynai. Užaugus jaunuolynui, visas projektas bus apjuostas pušynais, taip pat papildomai numatytos žaliosios juostos kiekviename sklype. Triukšmo lygis nuo kelio minimizuojamas stora eglių, pušų bei kaštonų siena, kuri užsodinta prieš kelerius metus. Šiauriau esančios sodybos šeimininkas augina šilauoges bei egles, tad visais metų laikais galėsite džiaugtis ekologiška produkcija bei įsigyti eglutę.

Projekte yra numatyta erdvė tinklinio aikštelei bei tvenkiniui. Su projektu pietinėje dalyje ribojasi naujas dviračių takas, pilnai sujungsiantis Kretingą su Palanga. Specialusis planas jau yra paruoštas, tad rekomenduotume įsigyti ir dviračius. Taip pat mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ir buvimą gamtoje turėtų patikti šalia įrengtas miško parkas su takeliais, skulptūromis bei laužavietėmis.

Nenustebkite pamatę stirnų, kiškių, šernų ar kitų miško žvėrių pro namo langus, – jie, kaip ir pavasarį parskrendantys garniai, dažni svečiai šioje vietoje.

Vieta ir susisiekimas

Be nuosavo transporto, galima naudotis ir viešuoju: artimiausia autobusų stotelė yra už 600 m. Suprojektuota teritorija yra prie Šiauliai – Palanga kelio, atkarpoje Kretinga – Palanga. Išvažiavimas iš teritorijos yra saugus – eismą riboja poilsio aikštelė ir perspėjantys kelio ženklai. Sklypai yra strategiškai patogioje vietoje:

  • Iki Klaipėdos 25 km (pasiekiama per 15–20 min)
  • Iki Palangos 6 km (5–7 min)
  • Iki Kretingos 5 km (5–7 min)

Artimiausia mokykla, darželis bei prekybos centras yra Vydmantuose (1 km), kiek tolėliau – Kretingoje bei Palangoje: mokyklos, gimnazijos, sporto klubai, prekybos centrai. Šalia sklypų bus įrengtas dviračių takas, kuris sujungs Kretingą bei Palangą (iki esančio dviračių tako Vydmantuose yra apie 800 m), tai itin svarbu, nes bus žymiai saugiau pasiekti pajūrį, mokyklą ar prekybos centrą dviračiu, riedučiais ar pėstute. Taip pat dviračių takas bus puikus variantas mėgstantiems krosą. Dviračiu pajūrį ir Eurovelo 10, kuris jungia Šventąją–Palangą–Klaipėdą–Nidą, galima pasiekti per 20–25 minutes.

Komunikacijos

Įvažiavimas į projektą asfaltuotu keliu, o vidinis kelias – žvyro dangos kelias. Keliams skirtas plotis yra 12 m, iš jų 8.5 m važiuojamoji dalis su šlaitais. Atvestas elektros įvadas su dėžute. Papildomai yra suprojektuotos vietos visoms komunikacijoms, jeigu nuspręsite jungtis į bendrą vietinį tinklą.

Sklypų dydžiai

Sklypų dydžiai svyruoja nuo 10 iki 19 arų, tad tikime, kad rasite tinkamą variantą jaukiems svajonių namams bei poilsio akimirkoms. Sklypai, kurie ribojasi su melioracijos grioviu, turi galimybę padidinti suprojektuotą leistiną užstatymo plotą.

Rezervacija

Kontaktai

MB "KVECIŲ KALVOS"

Įmonės kodas: 303324793

Telefono nr.: +370 652 53000

El. paštas: kveciukalvos@gmail.com

Facebook: Kvecių Kalvos